استعلام قیمت : 09392004410
کارتن سازی پویان

09133004410

طراحی بسته بندی دقیقا چیست؟

طراحی بسته‌بندی، مانند سایر رشته‌های طراحی، بسیار احساسی است. طرح زیبا و جذاب و گویای بسته‌بندی، باید مشتری را قانع کند که محصول را انتخاب و خریداری کند. طراحان کارتن سازی پویان اصفهان استادان این رشته هستند و با دقت به آخرین تحولات بازار و دنیای گرافیک، با دیدگاهی خارج از چارچوب، طرح‌هایی زیبا و فریبا برای شما اجرا می‌کنند.

بسته‌بندی، همه جا دیده می‌شود. طراحی و چاپ بسته‌بندی شامل انتخاب متریال یا جنس بسته‌بندی، انتخاب صحیح قالب و شکل آن، اجرای طراحی گرافیک (انتخاب رنگ، فونت‌ها، المان‌های گرافیک و چیدمان) و در نهایت تولید و ساخت بسته‌بندی می‌شود.

این روزها، مردم بیشتر به محیط زیست اهمیت می‌دهند و در نتیجه بسته‌بندی‌های غیر مهربان با طبیعت یا غیر ضروری را نمی‌پذیرند. ما در کارتن سازی پویان هنگام طراحی، جعبه سازی (یا کارتن سازی) همیشه این را در نظر داریم که تا جای ممکن از کمترین مقدار متریال برای جعبه یا بسته‌بندی استفاده کنیم که کمترین دورریز مقوا را داشته باشیم. به این شکل، هم طبیعت از ما راضی خواهد بود و هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت!

ما در گروه طراحان کارتن سازی پویان علاوه بر موارد فوق، بر جزییات طراحی از جمله هارمونی رنگ ها, ارائه طرح های متفاوت و غیر تکراری, تناسب طرح با جنس مقوا, درک اهداف مشتری و احترام به سلیقه او از ویژگی هایی است که همیشه مد نظر خود قرار داده ایم. کارتن سازی پویان با بهره گیری از طراحان حرفه ای قادر به مشاوره و تولید هر نوع طرحی متناسب با اهداف شماست. بعد از اتمام طراحی کارتن، ما با بکارگیری یکی از روش های چاپ لمینت، چاپ فلسکو و دایکاتی، کارتن درخواستی شما را تولید میکنیم.

طراحی در کارتن سازی پویان اصفهان