خدمات ما

کارتن سازی پویان اصفهان، ارائه دهنده خدمات کارتن سازی در اصفهان، خدمات خود را در قالب 4 بخش عمده به مشتریان عزیز در حوزه کارتن سازی در اصفهان (و دیگر شهرها) ارائه میکند طراحی ، چاپ ، لمینت و دایکات با استفاده از دستگاه های مدرن تمام اتوماتیک توسط تیم متخصص در اصفهان تولید و ارائه میشود. کارتن سازی پویان اصفهان مفتخر است با استفاده از خط تولید خود کارتن با کیفیت و ظرفیت بالا را به سراسر نقاط ایران ارسال نماید.

کرتن سازی پویان اصفهان

طراحی

تیم کارتن سازی پویان با برخورداری از تیم مجرب و خلاق در زمینه طراحی گرافیک و قالب ، شما را برای رسیدن به بسته بندی مناسب و شکیل محصولاتتان یاری می کند .

چاپ کارتن پویان اصفهان

چاپ کارتن

کارتن سازی پویان با برخورداری از دستگاه های مدرن چاپ فلکسو که دارای سیلندرهای آنیلوکس می باشند که قادر به تولید انواع کارتن با کیفیت بالا می باشد.

لمینت

لمینت

تیم کارتن سازی پویان با بهره گیری از دستگاه های لمینت اتوماتیک و دستی از ظرفیت بسیار بالایی جهت تولید کارتن های لمینتی با هر ابعاد و تیراژ برخوردار میباشد .

دایکات

دایکات

مجموعه ی کارتن پویان با برخورداری از ماشین آلات مجهز از جمله دایکات فکی و پینگ پنگی قابلیت تولید کارتن با کیفیت را در ابعاد و تیراژ مختلف دارا می باشد.